آزمایش با نسخه و بیمه

اگر پزشک برای شما آزمایش تجویز کرده است کافیست که تصویر نسخه را برای ما بفرستید تا پس از نسخه خوانی، آمادگی ها، شرایط و هزینه انجام آزمایش شما در منزل را به شما اطلاع دهیم. اگر نسخه شما در دفترچه بیمه نوشته شده باشد تعرفه آزمایش شما مطابق تعرفه بیمه محاسبه خواهد شد.

مراحل انجام چکاپ های با نسخه در منزل
۱
تکمیل فرم و آپلود نسخه
با آپلود مشخصات و نسخه، ما شما را در آزمایشگاه پذیرش می کنیم.
۲
هماهنگی قیمت و زمان
همکاران ما جهت هماهنگی روز نمونه گیری و اعلام هزینه، کمتر از 24 ساعت آینده با شما تماس می‌گیرند.
۳
نمونه گیری
تکنسین آزمایشگاه با شما تماس میگیرد و ساعت مراجعه را با شما هماهنگ می‌کند، شما هزینه تست را در محل می‌پردازید.
۴
دریافت نتیجه
به محض آماده شدن نتیجه،جواب یا از طریق واتساپ و یا از طریق پیامک برای شما ارسال می گردد

انجام آزمایش ها با تعرفه مصوب

پس از نسخه خوانی قیمت المان ها بر اساس تعرفه مصوب وزارت بهداشت در سال جاری محاسبه می شود و در صورتی که بیمه داشته باشید هزینه ی آزمایش با احتساب بیمه شما اعلام خواهد شد. از لیست تعرفه ها می توانید قیمت آزاد هر جزء آزمایش را مشاهده کنید.

نام آزمایش
قیمت (تومان)

چرا آزمایش در منزل؟

آسایش بیشتر
برای انجام آزمایش نیازی به رفت و آمد و انتظار در آزمایشگاه ندارید، همچنین می توانید جنسیت نمونه گیر را انتخاب کنید
عدم ابتلا به کرونا
با آزمایش در منزل در محل های آلوده رفت و آمد نمی کنید، نمونه گیری در منزل شما با رعایت کلیه ی پروتکل ها انجام می شود.
مقرون به صرفه
تعرفه آزمایش ها منطبق بر تعرفه مصوب وزارت بهداشت است، همچنین بخشی از هزینه را بیمه (عادی یا تکمیلی) شما بر عهده می گیرد.
دریافت آنلاین جواب آزمایش
کلیه مراحل پردازش سفارش شما به صورت غیر حضوری قابل پیگیری است. همچنین نتیجه آزمایش شما به صورت محرمانه فقط در دسترس خود شماست.
این بخش از خدمات رسا در حال حاضر غیرفعال است.
فرم درخواست آزمایش با نسخه
برای ثبت درخواست کافیست فرم زیر را پر کنید و تصاویر نسخه آزمایش و صفحه اول دفترچه بیمه خود را بارگزاری کنید. کارشناسان ما پس از پذیرش نسخه شما در کمتر از 2 ساعت جهت ابلاغ شرایط و هماهنگی زمان و اعلام هزینه با شما تماس می گیرند. در صورتی که نسخه ندارید می توانید روی گزینه ی نسخه ندارم کلیک کنید تا آزمایش مورد نظر خود را به ما اعلام کنید.
آپلود نسخه:
تماس با پشتیبانی

نظرات کاربران

خیلی از خدمتی که گرفتم راضی ام، دو بار بود که پیش پزشکم میرفتم ولی بخاطر کرونا نتونسته بودم آزمایشی که برام نوشته بود رو توی آزمایشگاه بدم آخه با مادرم زندگی میکنم و نگران بودم توی محیط کرونا بگیرم و بهش منتقل کنم.

محمد رضا توکلی از اصفهان

دکتر برام نسخه نوشته بود، توی اینترنت میگشتم که رسا رو پیدا کردم و گفتم نسخه رو براشون بفرستم که بهم بگن باید ناشتا باشم یا نه اما قصدی نداشتم تو خونه تست بدم. بعد از اینکه شرایط و قیمت نسخه ام رو بهم گفتن چون قیمتش خیلی خوب بود و بیمه هم قبول میکردن، تصمیم گرفتم توی خونه تست بدم.

زینب حسنی از تهران

اخیرا دکتر بخاطر دیابت برام نسخه نوشته بود که هم قند ناشتایی توش داشت و هم قند دو ساعته منم به خاطر شرایط شغلیم برام خیلی سخت بود که دو بار با فاصله دو ساعت تا آزمایشگاه برم، یکی از دوستانم رسا رو بهم معرفی کرد. آزمایش ناشتایی رو توی خونه دادم.

احسان رضایی از کرج