مشاوره تلفنی با پزشک عمومی

مشاوره تلفنی با پزشک عمومی

از هر کجای ایران!

لیست متخصصین پزشکی عمومی

در دسترس
خارج از ساعت پاسخگویی

می توانید در این بخش لیست پزشکی عمومی سامانه رسا را مشاهده کنید و مشاور مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در دسترس
خارج از ساعت پاسخگویی
تصویر دکتر مصطفی یعقوبی

دکتر مصطفی یعقوبی

پزشکی عمومی

پزشک عمومی از دانشگاه ایران ، داخلی، کودکان، پوست، اعصاب و روان ، سابقه طبابت از سال 1375

پزشک جدید
پزشک جدید
۲۵۰۰ تومان / دقیقه
انتخاب مشاور
تصویر آقای دکتر شروین  بشیری گودرزی

پزشک عمومی از دانشگاه علوم پزشکی همدان ، سابقه طبابت : از سال 96 ، دارای گواهی MMT

پزشک جدید
پزشک جدید
۲۵۰۰ تومان / دقیقه
انتخاب مشاور
تصویر خانم دکتر نگار  بندگانی

پزشک عمومی از دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی ، سابقه طبابت :از سال 97 ،

پزشک جدید
پزشک جدید
۳۰۰۰ تومان / دقیقه
انتخاب مشاور
۱
پزشک خود را از لیست انتخاب کنید
۲
شماره موبایل خود را وارد کنید
۳
هزینه مشاوره خود را پرداخت کنید
۴
با پزشک تماس بگیرید
تصویر آقای دکتر امید عبدالهی

تخصص داخلی از دانشگاه علوم پزشکی سمنان ، فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی تهران شمال ، سابقه طبابت: از سال ۸۳

پزشک جدید
پزشک جدید
۳۵۰۰ تومان / دقیقه
انتخاب مشاور
تصویر خانم دکتر زهرا سادات مهاجری

خانم دکتر زهرا سادات مهاجری

طب فیزیکی و توانبخشی

فارق التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه مشهد ، ٰنفرسوم جشنواره خوارزمی ، سابقه طبابت: از سال 96

پزشک جدید
پزشک جدید
۱۰۲۰۰ تومان / دقیقه
انتخاب مشاور
تصویر دکتر محمد رهبر

دکتر محمد رهبر

پزشکی عمومی

فارغ التحصیل پزشکی عمومی از دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ، کودکان ، گذراندن دوره های زخم دیابتی و دیابت

پزشک جدید
پزشک جدید
۵۵۰۰ تومان / دقیقه
انتخاب مشاور

معرفی پزشک عمومی

پزشکان عمومی در درمان و تشخیص بیماری های حاد و مزمن مهارت دارند و علاوه بر آن خدمات پیشگیری و آموزش های مرتبط با سلامت افراد را نیز انجام می‌دهند. احتمالا اولین نقطه تماس بیمار با پزشک در مطب پزشک عمومی خواهد بود، جایی که پزشک عمومی در تمام جوانب فیزیکی، روانی، اجتماعی و روحیه دهی به بیمار کمک خواهد کرد. پزشکان عمومی در مدیریت انواع بیماریها در مراحل اولیه و زمانی که بیماری هنوز آنچنان پیشرفته نشده است تبحر دارند.وظایف پزشک عمومی مختص عضو یا ارگان خاصی از بدن نیست و او آموزش های لازم برای درمان اشخاص با مشکلات متعدد سلامتی را دریافت کرده است.

 

وظایف پزشک عمومی چیست؟

با مراجعه به پزشک عمومی، او ارزیابی کلی از وضعیت سلامتی بیمار انجام می‌دهد و بر اساس علائم و نشانه ها اقدام به درمان یا تجویز دارو می‌کند. پزشکان عمومی در تشخیص و درمان بیماری های مختلفی از جمله اختلالات درونی مثل فشار خون، بیماری های قلبی، دیابت، مشکلات کبد و کلیه و ریه و روده و ... توانایی دارند و چنانچه بیماری پیشرفته تر باشد، پزشک عمومی بیمار را به متخصص مربوطه یا بیمارستان ارجاع می‌دهد.

 

پزشک عمومی در تشخیص چه بیماری هایی به ما کمک می‌کند؟

همچنین پزشک عمومی داروهای مورد نیاز برای معالجه یا مراقبت های خاص سلامتی یا پیشگیری از بیماری را برای بیماران تجویز می‌کنند. هنگام مراجعه به پزشکان عمومی می‌توانید انتظار توضیح نتایج آزمایش و ارزیابی کلی سلامتی بر اساس پیشینه های قبلی خود را از پزشک داشته باشید. علاوه بر این موارد پزشکان عمومی در مدیریت و درمان مشکلات رایج سلامتی مثل انواع عفونتها، آنفولانزا و تب و ... به بیماران کمک می‌کنند.

 

چرا به پزشک عمومی مراجعه کنیم؟

بر اساس آزمایشها و ارزیابی های پزشک و مشورت با بیمار، پزشک عمومی گزینه های مختلفی برای بهبود و یا پیشگیری از بیماری از جمله، آزمایش خون، سونوگرافی یا عکس برداری از نواحی آسیب دیده را برای بررسی بهتر وضعیت بیمار پیشنهاد می‌دهد. با بررسی نهایی تصمیمات متعاقب آن بر اساس نتایج آزمایشهای بیمار برای درمان گرفته می‌شود.

پزشکان عمومی گستره سنی مختلفی از مراجعین را پذیرا هستند. چه بیمار کودک باشد یا فردی سالخورده، پزشک عمومی با توجه به آموزشهایی که طی ده سال تحصیل دیده است، قادر به تشخیص علائم و نشانه های بیماریها و تلاش در جهت بهبود بیمار است. پزشک عمومی می‌تواند رابطه ادامه داری با بیمار در راستای مراقبت های پزشکی بر اساس پیشینه و شناخت خود از بیمار داشته باشد که بسیار به او در تشخیص های بعدی کمک خواهد کرد.

 

تماس تلفنی با پزشکان عمومی از طریق سامانه رسا

در حال حاضر بیشتر ارزیابی هایی که پزشک عمومی از بیمار خود انجام می‌دهد را می‌توان با تماس تلفنی مدیریت کرد و راهنمایی های لازم را از جانب پزشک دریافت نمود و به این ترتیب از حضور در مطب پزشک و اتلاف زمان طرفین پیشگیری کرد.

سامانه رسا با فراهم کردن امکان تماس مستقیم با پزشک در هر ساعتی از شبانه روز و از هر نقطه از کشور، سعی در دسترسی هرچه آسانتر شما به پزشکتان داشته است. بنابراین بدون نیاز به حضور در مطب پزشکتان می‌توانید از براحتی خدمات آنها بهره مند شوید.